TORONYTÚRÁK ÚJRA!

Készítsen „légi fotót” és szelfizzen! Nézze meg madártávlatból a Gellért-hegyet, a Bazilikát, a Széchenyi fürdőt és a Hősök terét! Fedezze fel, járja be a Vajdahunyadvár különleges tornyait!

TOWER TOURS – TORONYTÚRÁK
A Mezőgazdasági Múzeum a történetében először két, korábban zárt épületrészt nyitott meg a nagyközönség előtt 2015 tavaszán. Ettől kezdve állandó jelleggel, hosszabb nyitva tartással olyan helyszínekre engedtünk bepillantást nyerni, melyeket eddig csak néhányan láthattak. 120 évig kizárólag a Múzeum munkatársai koptatták a titokzatos lépcsőket.

A tornyok népszerűsége a nyitás óta töretlen, tavaly közel 25 ezren keresték fel azokat. A hideg idő beköszöntével ugyan szüneteltek a túráink, de március elsejétől újra nyitva állnak a tornyok kapui, így a labirintusszerű tereket bejárva Ön is különleges élmények részese lehet!

Látogasson el hozzánk, és vegye birtokba a tornyokat! Idén új, kedvezményes jegyárakkal várjuk Látogatóinkat!

TOWER TOURS – TORONYTÚRÁKKaputorony
Túra a Kaputoronyba

Fényképezzen! Készítsen szelfit az Ostromfolyosón! Nézze meg felülről a Városligeti-tavat, a Széchenyi-sziget forgatagát és a környező épületeket! A Kaputorony szűk lépcsőin keresztül az Ostromfolyosóra jutva felejthetetlen élményben lesz része.
A torony  vezetés nélkül látogatható. A túra időtartama kb. 15 perc.
A toronyba 56 lépcsőfok vezet fel!
Vegye meg a jegyét előre! Tel: 06-1- 3632711 vagy 06-1-363-1117/137

Nyitva tartás (március 11-től):
hétfő-vasárnap: 9-20 óráig (a pénztár zárva: 12:00 - 12:30 és 18.00 - 18.15 között)

TOWER TOURS – TORONYTÚRÁKApostolok tornya
Túra az Apostolok tornyába

Készítsen „légi fotót" a Városligeti-tóról! Nézze meg madártávlatból a Gellért-hegyet, a Bazilikát, a Széchenyi fürdőt, a Hősök terét és a barokk épületszárny érintésnyi távolságban lévő szobrait! A Magyar Mezőgazdasági Múzeum Apostolok tornyából Budapest páratlan panorámáját élvezheti.

A torony csak vezetéssel látogatható. A vezetés magyar és angol nyelven történik.
A túrák óránként indulnak. Az utolsó túra zárás előtt egy órával indul.
A túra időtartama kb. 30 perc.
10 főtől csoportos kedvezmény vehető igénybe.
A toronyba 150 lépcsőfok vezet fel!

Foglaljon időpontot előre! Tel: 06-1- 3632711 vagy 06-1-363-1117/137

Nyitva tartás (március 11-től):
hétfő: ZÁRVA
kedd-vasárnap: 10-17 óráig

TORONYTÚRA JEGYEK
Kaputorony: 300 Ft / fő
Apostolok tornya: 600 Ft / fő*
Kaputorony + Apostolok tornya: 700 Ft / fő

* Csoportos jegy 10 főtől váltható, a csoportos jegy ára: 500 Ft /  fő

KOMBINÁLT JEGY**
Múzeum + Kaputorony + Apostolok tornya:
Felnőtt: 1700 Ft / fő
Diák, nyugdíjas: 1100 Ft / fő

A múzeumot és a tornyokat a gyermekek 6 éves korig - felnőtt felügyelettel - ingyen látogathatják.
Euróval történő fizetést elfogadunk.

** Az időszaki kiállítások és rendezvények esetenként ettől eltérő jegyárral látogathatók!

A Kaputorony és az Apostolok tornya látogatói szabályzatai innen tölthetőek le.